KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488177
nr 1448 8177
Blandteknik
2 st, Kina, yttermått inklusive ram: 24x25 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:29:26
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
6
1.600 kr
1.700 kr
6
1.800 kr
1.900 kr
6
2.200 kr
2.200 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)